Prečítajte si EPST č. 22

Spievať v kostole, spievať Bohu. Človek by si mohol položiť otázku, či to má v dnešnej dobe ešte cenu. Odpoveď na ňu hľadá Michal Klus v téme najnovšieho čísla Evanjelického posla spod Tatier. Prečítať si môžete aj názor o moderných piesňach a organovej hudbe.
Duchovné strany prinášajú zamyslenie nielen pre mladých, ale aj ďalšiu časť výkladu z knihy proroka Jeremiáša – tentoraz o tom, ako prorok predpovedal budúce udalosti.
V stĺpci Štefana Jakobyho rezonuje téma sčítania ľudu a na spravodajských stranách sa pozrieme na aktuálne cirkevné udalosti.
V rubrike história predstavujeme oravský rod Seberíniovcov a v rozhovore s Milošom Kovačkom diskutujeme o géniovi slavistiky – Pavlovi Jozefovi Šafárikovi.
Číslo uzatvára reportáž z cirkevného zboru Trenčín.
Nezabudnite, že už budúci týždeň pre vás pripravujeme svätodušné dvojčíslo EPST!