Prečítajte si EPST č. 18

Profesionálne rodičovstvo je síce zamestnanie, no mnohých k nemu motivuje snaha o pomoc opusteným deťom. V najnovšom čísle Evanjelického posla spod Tatier sa dočítate, ako fungujú profesionálni rodičia v rámci našej cirkvi.
V reflexii Pavla Delingu, generálneho dozorcu, sa zamyslíme nad výdobytkami súčasnej doby v konfrontácii so životom viery.
Na spravodajských stranách prinášame aktuálne informácie o výsledku volieb v Západnom dištrikte, ale aj o záveroch rokovania aprílového generálneho presbyterstva.
Respondentkou rozhovoru je vydavateľka Mária Reháková, ktorá otvorene hovorí o svojej viere.
Prostredníctvom reportáže zavítame aj na podujatie v Ilave, kde odhalili pamätnú tabuľu martýrom cirkvi a nespravodlivo väzneným.