Prečítajte si v EPST č. 47

Prečítajte si  v EPST  č. 47

Témou najnovšieho čísla Evanjelického posla spod Tatier je smrť a večnosti. V kontexte Nedele večnosti hovoríme o konci pozemského putovania a zamýšľame sa nad tým, ako sa má veriaci človek postaviť k otázkam smrti.
Na duchovných stranách Do srdca a mysle nájdete zamyslenie o tom, ako sa možno dostať do neba i príbeh o nachádzaní pokoja.
Na spravodajských stranách je pre vás pripravený monitoring udalostí v cirkvi, v rámci neho aj informácia o tom, že cirkev plánuje sériu verejných diskusií na aktuálne témy.
V rozhovore s Jánom Meňkym približujeme otázky smrti, vzkriesenia v kresťanskom chápaní a na 9. strane prinášame vyhlásenie vieroučného výboru k manželstvu a rodine.
V tomto čísle predstavujeme bratislavskú dcérocirkev Dúbravka, odkiaľ budú v nedeľu 29. 11. odvysielané rozhlasové služby Božie.