Pozvánka do Ratkovej

Pozývame vás na literárno-hudobnú kompozíciu RATKOVSKÉ DUCHOVNÉ OSOBNOSTI 19. 6. 2011 o 11.00 hod. v Ev. a. v. kostole v Ratkovej. Kazateľom slova Božieho bude emeritný biskup VD Ján Midriak.
Autorom a hlavným účinkujúcim je zaslúžilý umelec doc. Juraj Sarvaš, bývalý člen Slovenského národného divadla. Hudobný sprievod zabezpečia prof. Belo Riečan - organ a Jozef Karvaš - trúbka. Spev a recitácia: Mária Olejníková a Monika Smolková.

Podujatie pripravili Cirkevné zbor ECAV Ratková a obec Ratková. Cieľom literárno-hudobnej kompozície je oživiť cirkevný, ale aj spoločenský život v tomto regióne, pretože Ratkovskej doline sa pozornosť nevenovala a nevenuje najmenej 60 rokov, čo sa značne podpisuje pod všetko.

Vložené 9. 6. 2011