PETRŽALKA POZÝVA NA ZBOROVÉ DNI 2010

CZ ECAV v Bratislave-Petržalke pozýva domácich viery aj hostí na Zborové dni 2010 v dňoch 9. – 10. októbra 2010 na pôde filiálky Rusovce. Tamojší kostol oslávil už 180 rokov a veža má 95 rokov.
Využívame tieto výročia, aby sme sa spolu stretli v tejto časti nášho cirkevného zboru a povzbudili sa navzájom vo viere a nasledovaní Pána cirkvi, ktorým je Boží Syn Ježiš Kristus. V Jeho mene chceme k spolupráci a stretaniu sa pozvať starých Rusovčanov, ale aj tých, ktorí tam začali bývať iba nedávno. Chceme ponúknuť všetkým, ktorí v Rusovciach bývajú, spoločenstvo Evanjelického kostola na Maďarskej ulici.

PROGRAM

Sobota 9. 10. o 17.00 - koncert skupiny Hmla a našej zborovej kapely – Dom kultúry pri Miestnom úrade Rusovce, Vývojová ul.

Nedeľa 10. 10. o 10.45 - slávnostné služby Božie v Ev. kostole v Rusovciach pri Pamiatke posvätenia chrámu; slávnostný kazateľ: doc. ThDr. Ján Grešo

Nedeľa 10. 10. o 17.00 – opera Evanjelium podľa Jána od Víťazoslava Kubičku, Ev. kostol Sv. Trojice v Petržalke a derniéra výstavy VZŤAHY

Prosíme vás, aby ste na predstavenie prišli najneskôr do 16.50 hod., nakoľko operu bude nahrávať Slovenský rozhlas, ktorý nás požiadal, aby sme nerušili nahrávanie oneskoreným príchodom.
Vstupné je dobrovoľné. Výťažok zo vstupného použijeme na vnútromisijnú činnosť.

Srdečne vás všetkých pozývame!!!