Letné číslo EPST 2017 s PRÍLOHOU

V tomto týždni vychádza letné číslo Evanjelického posla spod Tatier aj 32-stranovou prílohou plnou zaujímavého čítania.

Na šestnástich „veľkých“ stranách nájdete ďalší diel Teologickej encyklopédie s málo známymi faktami zo života Učiteľa národov Komenského, ale aj rozhovor s jubilantom – profesorom Igorom Kiššom, ktorý prezradí, prečo odmietol študovať medicínu a za čo dostal vyznamenanie od rakúskeho prezidenta.

Milan Nosál vo svojich spomienkach farárskeho syna vtipne opíše turistiku s ockom, ktorá znamenala blúdenie po horách. Začítať sa môžete i do záverečnej časti seriálu o dolnozemských Slovákoch.

Letná príloha ponúka možnosti pre zanietených krížovkárov a lúštiteľov hlavolamov – s možnosťou vyhrať knižné odmeny. Prečítať si v nej môžete aj tajomstvá zo života včiel, úvahu o rovnováhe v živote a viere, dojmy z putovania po kostoloch Ameriky či reportáž z ciest po Nemecku. V ankete vám naši respondenti prezradia, čo si dovolia počas dovolenky, a vydáme sa pátrať po stratených mestách. Pre rodičov malých ratolestí ponúkame aj skvelý tip – prečo sa s deťmi vybrať na dovolenku pod stan.

Evanjelický posol spod Tatier, týždenník evanjelikov a. v. na Slovensku, si môžete objednať na adrese: Tranoscius, a. s., Tranovského 1, 031 01 Liptovský Mikuláš; predplatne@tranoscius.sk; tel./fax 044/324 05 08. Predplatné na 2. polrok: 16,90 €.

Redakcia EPST želá všetkým svojim čitateľom príjemné dovolenkové dni plné oddychu.

Zuzana Zimániová, EPST, zuzana.zimaniova(at)tranoscius.sk | 26.7.2017

späť na kategóriu


Grafické spracovanie:Ladislav Menyhart